Зарахування до 1-их класів

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 27 м. ЖИТОМИРА

НАКАЗ 16.06.2021   м. Житомир      № 131

Про зарахування до 1-их класів

2021-2022 навчального року

Відповідно до частини другої ст. 9 Закону України «Про повну загальну середню освіту», наказу МОН України від 16.04.2018р. №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та на підставі заяв батьків, медичних карток, копій свідоцтва про народження дітей

НАКАЗУЮ:

1.Зарахувати до 1-их класів:

1-А клас:

1 Барановський Артем Миколайович
2 Верещак Дмитро Андрійович
3 Волинець Єлизавета Вячеславівна
4 Ворона Софія Григорівна
5 Горбалюк Уляна Миколаївна
6 Грибан Вікторія Ігорівна
7 Дзюба Антон Богданович
8 Дзюба Нікіта Тарасович
9 Д’яченко Ніка Юріївна
10 Кончуковська Марія Степанівна
11 Котлінська Заріна Сергіївна
12 Крапивний Назар Олегович
13 Крижановський Дмитро Сергійович
14 Маркелова Олександра Дмитрівна
15 Метліцька Антоніна Ярославівна
16 Молодовський Костянтин Максимович
17 Потельчак Олександр Андрійович
18 Прохневський Михайло Олександрович
19 Пугачевський Ярослав Русланович
20 Родіонова Злата Сергіівна
21 Русецька Юлія Олексіївна
22 Семенюк Іван Андрійович
23 Скрицька Олександра Русланівна
24 Стаднік Дамір Ігорович
25 Стокротня Марія Дмитрівна
26 Сурков Нікіта Артемович
27 Троценко Іван Віталійович
28 Філінський Максим Вікторович
29 Шахворост Валерія Дем’янівна
30 Шеремет Дар’я Євгенівна
31 Яцковська Ангеліна Валентинівна

1-Б клас:

1 Безсмертна Нонна Олегівна
2 Базилюк Тимофій Олександрович
3 Боровський Артем Сергійович
4 Бутківський Даніїл Олександрович
5 Веселов Євгеній Олександрович
6 Войналович Вікторія Антонівна
7 Голумбевський Михайло Сергійович
8 Городецька Катерина Сергіївна
9 Демський Нікіта Іванович
10 Драпей Марія Вікторівна
11 Іванова Тетяна Олександрівна
12 Коберник Марина Миколаївна
13 Коваль Назар Сергійович
14 Колівошко Маргарита Іванівна
15 Кравчук Єгор Юрійович
16 Кульбач Дмитро Володимирович
17 Ласісі Марія-Абіола
18 Магдун Назар Олегович
19 Маркевич Іван Григорович
20 Мельниченко Макарій Михайлович
21 Мороз Мілена Олександрівна
22 Нужин Еліза Сергіївна
23 Ольшевська Іванна Олегівна
24 Пантус Тимур Олександрович
25 Радзіхівський Давид Максимович
26 Рибачок Соломія Дмитрівна
27 Саєцька Іванна Владиславівна
28 Толкач Кіра Олександрівна
29 Шевченко Варвара Григорівна
30 Шипта Богдан Костянтинович
31 Юревич Макарій Павлович

1-В клас:

1 Барановський Матвій Дмитрович
2 Вишивана Соломія Олегівна
3 Гарбар Маргарита Миколаївна
4 Данчук Олександра Максимівна
5 Дмитрук Каріна Віталіївна
6 Завірюха Вероніка Дмитрівна
7 Камінський Єгор Віталійович
8 Касаткіна Єва Олександрівна
9 Костецька Анастасія Вікторівна
10 Коцюба Аліна Андріївна
11 Куліш Артем Олександрович
12 Левченко Анастасія Юріївна
13 Маляр Ярослав Юрійович
14 Мельник Назарій Русланович
15 Мілевський Артем Костянтинович
16 Нестеровський Богдан Петрович
17 Опанасюк Євген Григорович
18 Осіпчук Іван Андрійович
19 Охрімчук Злата Олегівна
20 Приймак Катерина Сергіївна
21 Пришляк Анна Тарасівна
22 Рудюк Вікторія Олегівна
23 Русин Домініка Вадимівна
24 Садигова Крістіна Самедівна
25 Сімчук Аліна Артемівна
26 Слобоженюк Матвій Миколайович
27 Тичина Марина Андріївна
28 Федін Костянтин Андрійович
29 Хробуст Анна Василівна
30 Юзюк Ярослав Юрійович
31 Юрченко Володимир Сергійович

1-Г клас:

1 Андрушко Марія Андріївна
2 Антонюк Катерина Антонівна
3 Безверхий Гліб Русланович
4 Богданова Крістіна Дмитрівна
5 Бреусов Владислав Анатолiйович
6 Гирин Захар Олександрович
7 Гончаров Кирило Денисович
8 Горбатюк Юрій Володимирович
9 Грунська Вероніка Леонтіївна
10 Дерев’янченко Поліна Петрівна
11 Дубовенко Влад Сергійович
12 Дубовик Тимофій Артемович
13 Кириченко Тимур Олександрович
14 Ковальчук Артем Максимович
15 Кузнецова Аліна Миколаївна
16 Лахно Богдан Олександрович
17 Лозінський Мирослав Валентинович
18 Лотнік Гліб Сергійович
19 Морозюк Олівія Вікторівна
20 Остапчук Софія Іванівна
21 Паренюк Ілля Олексійович
22 Романенко Іван Володимирович
23 Савчук Анна Сергіївна
24 Синчук Артур Сергійович
25 Скуратовська Юлія Іванівна
26 Скуратовський Матвій Іванович
27 Супрунчук Михайло Віталійович
28 Федоров Георгій Максимович
29 Франчук Мілана Олександрівна
30 Чернявська Анна Олександрівна
31 Яковенко Анна Сергiiвна
  1. Призначити класоводами Консевич Н.П. (1-А клас), Нагрибельну М.М. (1-Б клас), Циганюк Т.М. (1-В клас), Шманьову Т.М. (1-Г клас).
  2. Секретарю Роміній Т.Д.:

2.1.  внести прізвища учнів до алфавітної книги за відповідними літерами до 01.09.2021 року;

2.2. розмістити інформацію на сайті школи та інформаційному стенді.

  1. Класоводам:

3.1. оформити особові справи учнів відповідно до нормативних умов  до 31.08.2021 року;

3.2.внести номери, присвоєні в алфавітній книзі, в особові справи учнів;

3.3. забезпечити відповідність номерів особових справ учнів номерам в алфавітній книзі й класному журналі.

  1. Відповідальність за організацію виконання наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Івахнову О.О
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи           С.М.Коротка

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!