Школа талантів

27 школа- школа талановитих та творчих дітей. До неї ми ходимо не лише отримувати знання, а й всебічно розвиватися та  відкривати себе. Кожна дитина тут – індивідуальність, але спільна праця, емоції, переживання – все це об’єднує нас, робить справжньою командою. Наші вчителі надихають учнів на активну участь у різних заходах, конкурси. Завдяки цьому діти звикають до виступів перед публікою,вчаться знаходити вихід з різних ситуацій. Звичайно, всі ці заходи ще й зміцнюють стосунки з товаришами, адже репетиції це завжди весело.

Кожного року наші учні беруть участь у конкурсі «Місячник мистецтв», де кожен може показати свій талант. Співай, танцюй, декламуй вірші або ж будь оригінальним, як 10-А та постав мегакруту казку з сучасними піснями та яскравими костюмами.

А для тих, хто хоче в майбутньому стати актором, режисером або просто спробувати себе в новій сфері діяльності –  щорічний кінофестиваль ЖУК. Знімаючи фільм, ти відчуваєш себе справжньою зіркою.

Виставки, конкурси, веселі дискотеки,цікаві новорічні вистави старшокласників, відвідування театру, кіно, музеїв, навіть весняний «день обливання» – все це невід’ємна частина життя нашої школи.

error: Content is protected !!