Один  день з життя шкільної бібліотеки

Дітки народжуються в сім`ях, а зірочками стають в нашій школі. Ви ніколи не запитували себе, чому саме в школі №27 ?

А все геніальне – просте. Тому, що весь колектив нашої школи створює умови, в яких дитині найкраще проявити себе і показати усім своє «Я », будь то на уроці чи в позаурочний час, а бібліотекарі, в свою чергу, підтримують дітей в розвитку їх творчої особистості. Ситуація успіху супроводжує кожну хвилину навчання, тренування, спілкування.

Не випадково, що і проблемна тема школи і бібліотеки звучить саме так:  « Створення оптимальних умов для самовираження особистості у різних видах діяльності, розкриття її нахилів, здібностей і обдарувань». У нашій шкільній великій родині вирішується все в режимі « онлайн »: немає випадкових зустрічей та байдужого ставлення один до одного, а є доленосні робочі стосунки, які згодом переростають  у дружбу, в творчі суперечки, учнівські конкурси, змагання, турніри…

Завжди учні, в яких вкладено душу, надії, знання, повертаються з вогником в очах, з успіхом, з першим і не з першим місцем, а проте , зі своїм маленьким досвідом і знаннями, подарованими тренерами вчителями і бібліотекарями. Це , як зворотній зв’язок у житті: посієш розумне, добре, вічне, воно і проросте успіхом, добром, вдячністю… інакше і бути не може, тому що за таку працю вчителів, батьків, бібліотекарів, тренерів ( цей список продовжують діти, зазвичай) обов’язково запалюється в серці дитини вогник, що зігріває все життя, спалює байдужість, зло, а поряд з цим вогником завжди віра у любов до всіх людей.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!