Спорт

У контексті Концепції «Нової української школи» школа має навчити дітей використовувати знання і вміння, отримані в процесі навчання, для вирішення повсякденних проблем і життєвих ситуацій, тому заняття фізичною культурою і спортом повинні увійти до звички школяра.

В нашій школі навчально-виховний та навчально-тренувальний процес перш за все спрямований на формування в учнів стійкої мотивації щодо збереження свого здоров’я, фізичного розвитку та фізичної підготовленості; гармонійний розвиток природних здібностей та психічних якостей; використання засобів фізичного виховання в організації здорового способу життя.

Сучасне сьогодення потребує не лише навчально-виховні завдання, але і прагне до створення здоров’язбережувального навчального процесу, де головним критерієм ефективності є рівень здоров’я дітей, рівень фізичної працездатності і соціальної дієздатності.

Система фізичного виховання в ЗОШ №27 спрямована перш за все:

  • Створення умов і механізмів фізичного виховання школярів для занять різної спрямованості по інтересам, так в закладі працюють секції з гандболу та футзалу для різних вікових груп учнів. Всього займається 168 учнів.
  • Формування стійкості до асоціальних впливів щодо виникнення шкідливих звичок і неадекватних видів поведінки.
  • Створення освітнього середовища, яке стимулює фізичну рухову активність особистості та її організації відповідно віковій та психофізичній специфіці розвитку організму.

На базі нашої школи функціонує спортивний клуб «АЕЛІТА», де учні займаються вподобаними видами спорту. Хочеться відзначити, що за останні три роки, команди на різних змаганнях вибороли 18 призових місць, останнє з яких була перемога міського етапу Кубка міністра оборони з футзалу та срібні медалі у обласній фінальній частині.

Також хочеться довести до відома, що учні нашої школи щорічно є учасниками міських та обласних методичних семінарів для різних категорій викладачів з методики навчання гри в гандбол, а в 2017-2018 н.р. школа приймає міський конкурс « Вчитель року – 2018» в номінації фізична культура.

 

error: Content is protected !!