День безпечного Інтернету

9 лютого

День Безпечного Інтернету-2021

Інтернет – дуже потужний ресурс, який значно полегшує життя людини та відкриває майже необмежені можливості для самореалізації та саморозвитку юної особистості, спілкування, навчання, дозвілля. Але разом з тим, в Інтернеті приховано досить багато небезпек як для дітей, так і для дорослих. Знання цих небезпек дозволить їх уникнути.

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.  Ця міжнародна календарна подія виникла за сприянням організації Insafe починаючи з 2004 року. Вона відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого.

Цей день проводиться з метою поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді, зокрема, наймолодших користувачів.

Учні  Житомирської Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 долучилися до проведення заходів. Було створено інформаційний куточок «Безпечний Інтернет», де ознайомились з правилами безпеки в Інтернеті. У групах viber розміщена пізнавальна інформація та корисні поради, пам’ятки  щодо безпеки в Інтернеті. Класними керівниками 5-11класів, проведені години спілкування, які були направлені на розширення та поглиблення знань про безпечний Інтернет, соціальні мережі; сприяли обізнаності учнів про небезпеку, яка існує в Інтернеті та соціальних мережах, а також шляхи їх подолання. Для школярів 1-6 класів організована виставка малюнків «Ми з інтернетом – друзі».

Задля  доступного засвоєння даного заходу, учні початкової ланки переглянули корисні та пізнавальні відеоролики:

«Безпечний Інтернет. “Найжахливіший тиждень Петрика!”»

https://www.youtube.com/watch?v=CmD5TzdTbF4;

«Корисні підказки Увага! Інтернет!»

https://www.youtube.com/watch?v=AmPZKFkpbGA.

На завершення учні ознайомились з правилами безпеки в Інтернеті.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!